Edirne HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edirne HipHop

Edirne Hiphop

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jerfi Kademran'dan Ropörtaj ( Edirne HipHop )

YazarMesaj
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

Jerfi Kademran'dan Ropörtaj ( Edirne HipHop ) Empty
MesajKonu: Jerfi Kademran'dan Ropörtaj ( Edirne HipHop )   Jerfi Kademran'dan Ropörtaj ( Edirne HipHop ) EmptySalı Tem. 22, 2008 2:12 am

Jerfi Kademran'dan Ropörtaj ( Edirne HipHop ) 1003522fl0

Merhaba

Seni kısaca tanıyabilir miyiz?

Adım Gökay Soyadım Hüdaverdi 8 Ocak 1991 Lüleburgaz dogumluyum.Yüzmekten çok hoşlanırım vede begendigim bi beat e söz yazmayı cok seviyorum içimden gelenleri sacma sapan döküyorum çok hoşuma gidiyor sık sık tekrarlarım

Bu güne kadar yaptığın çalışmaları anlatırmısın?
bir çok rapper e albumlerinde Feat olarak katıldım kendime ait solo bir albumum daha cıkmadı şuanda üzerinde calışıyorum beatleri bitmek üzere,yeraldıgım organizasyonlarda Lüleburgaz rap party ve 2008 Gençlik konseri.

Kaç senedir bu işlerle uğraşıyorsun? Sana ne ilham veridi bu işlere başlamak için?
mc olarak 3 senedir.daha önce soyledigim gibi koyu bir rap dinleyicisiydim eminem-2pac-50cent bu 3 rapper i dinlerdim hep 1 gün dedimki neden bende ünlü bir rapper olmiyim ve ilk zamanlar imkan olmadıgı için cubuk mikrofonla başladım kendi kafama göre rap yapmaya.

İsminin nerden geldiğini anlatır mısın?
gerceği soylemek gerekirse gecen seneye kadar ismim maskhe idi jerfi kademran olarak bu sene degiştirdim jerfi ve kademran iki ayrı kelime jerfi ilierlemek anlamına geliyor kademran ise derinlik ben bu ili kelimeyi birleştirdim ve jerfi kademran yani derinliklerde ilerlemek vede derinliklere dogru ilerlemek gibi bir anlam cıkardım.bu benim takdirim Smile

Son albümün hakkında bize biraz bilgi verebilir misin?
en son benim yer aldıgım albumu RAKUN arkadaşımız cıkardı kendisi benim birlikte çalıştıgım arkadaş oluyor.cok güzel bir çalışma oldu melankoli agırlıklı bir album dinleyicilerin yorumlarına göre 4-4 lük bir album Smile

Amiral Recordz'u nasıl kurdunuz?
aslında şöyle amiral recordz u biz 8 ay önce kurduk rakun ile ama 2-3 ay önce piyasaya amiral rec olarak cıkardık bazı olaylar nedeniyle.çok ugrastık ilk önce mixerimizi aldık daha sonra mic imizi ses kartımız vardı şimdilerdede mic imizi büyütmeye karar verdik eskisini sattık ve yeni sipariş verdik.kısa zamanda Amiral recordz Edirnede en öndeki recordzlardan biri olucak eminim

Edirne'de Rap adına yapılan işleri ve MC sayısını yeterli görüyor musun?
Edirnede rap adına pek güzel işler yapılamıyor yani reklam amacıyla bildigim bi BTC den saglam abilerimiz var vede megaton recordzda 1-2 saglam arkadaşımız var bunların dışında pek bişi yapılmıyor diye biliyorum bizim dışımızda

Çalışmalarını Rakun değilde neden bir başkasınla yapmadın ? Onu diğerlerinden ayıran özellikler neler?
öncelikle aynı okuldayız,kafalarımız bir EDİRNE liyiz bu en önemlisi ve kardeşlik olarak görüyorum ben bunu uzun zamandır birlikte çalışıyoruz kardeş gibiyiz.Ona atılan diss lere bile birlikte cevap veriyoruz ki bunu bütün edirne biliyor Smile

İleriye doğru hayelleriniz neler?
bir çok album çıkarıp undergraund piyasasında saglam işler başarmak.

Yaptığın işler içinde keşke yapmasaydım dediğin işler oldu mu?
yok hiç olmadı pişamn omadım hiçbirzaman pişman olacagım işleri yapmamaya özen gösteririm Smile

Türkiye'de dinlediğin isimler?
Pit10-Sirmc-İhtilal Cru.-mozolemirach-sansar ve yasin

Son olarak eklemek istediklerin?
bu güzel etkinlik için onclikle Edirnehiphop.forumm.biz e çok teşekkür ediyorum Edirne rap te her zaman önde bir il olarak kalıcak bunun sözünü burdan veriyorum ve iyi günler diliyorum Very Happy

Jerfi Kademran'dan Ropörtaj ( Edirne HipHop )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jerfi Kademran
» Jerfi Kademran