Edirne HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edirne HipHop

Edirne Hiphop

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sizce En iyi kim Rap yapıyor?

+2
meçhul-ü kainat
kavanoz
6 posters
YazarMesaj
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? Empty
MesajKonu: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:36 pm

???

Bence Sagopa Kajmer di.

En son Mostra Moziç tarafından Paz Tem. 20, 2008 5:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:42 pm

sago'dan büüük rapçi mi var bnm bilmediğim Question Rolling Eyes tabikide sago. tartışmasını yapıcak olan var mı ?? Question
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:43 pm

son albümünü dinledin mi?
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:44 pm

ne dinlemesi ezberledim sdc bi kaç şarkısı harç Very Happy:D
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:46 pm

Very Happy Very Happy gerçekten süper bişey
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:49 pm

harika bişee eft ama gün geçtikçe kndini dhaa çok yenilio geliştirio bnce eee herkesin bi eksiği vardır sonuçta dmi Smile
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:51 pm

ewet ama baktığımda hiç bi eksiklik göremiyorum.yaptığı her iş bence kusursuz.
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:55 pm

herkesin bi kurus vardır bunu sakn unutma Wink sonuçta o da Allah kulu o kdr eksiksiz olamaz ...
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:57 pm

Very Happy ewet haklısın
arjin_mira
Üye
Üye
arjin_mira

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 12:59 pm

bence en iyi rapper mevtai Smile tabi kişiden kişiye değişir bu görüşler
AMA SAGOPA BÜYÜK RAPÇİ ONU YABANA ATMAZ OLMAZZ SmileWink
SAGOYU BU RAPPER LARLA KIYASLAMAK DİĞERLERİNE HAKSIZLIK OLUR
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 1:00 pm

Onu başka bi sınıfa mı alalım diosun yani Very Happy
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 1:03 pm

O'nun yeri bnce zaten çok farklı sdc bana göre deil herkese göre farklı sonuçta kime sorarsanız sorun herkes farklı kişileri söyler ama sagoyu asla pass geçmesler bnde sdc sago dinlemiorm tabiki ama ne olursa olsun kim ne derse desin sago her zmn 1 numaradır Wink [bence!]
arjin_mira
Üye
Üye
arjin_mira

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 1:04 pm

favori rapper ım mevtai ama
SAGOPA BİR NUMARA Very Happy:D
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPaz Tem. 20, 2008 5:26 am

Arkadaşlar birçok forumda dolaşıyorum ve gözüme şu çarptı.Bir çok kşi artık sagopa kajmer 'in rape başladığı günden bu güne kadar tarz değiştirdiğini ve bu tarzın ona yakışmadığı için onu dinlemekten fazgeçme noktasında oldukları okudum ve duydum.Ve sagopa kajmer'in davranışları ve nerden geldiğini unutması ona büyük bir eksi getiriyor.Geçmiş derken şunu sölemek isterim bir çok kişiye diss atan Disstortion lar hazırayan Sagopa Kajmer günümüzde kendisine diss atan herkze dava açma yolunca peki bu sizce doğru bi olay mı.Peki şuna gelelim. Sagopa kajmer Rap yapıyor.Yaptığı işin içinde diss kavramı mevcut.Yani o yapıyordu ama ona yapılınca needn kızıyor konusu ben kesinlikle geçtim bunu siz değerlendirin ancak şunuda belirteyim ki sagopa kajmer'in sonu pek iyi değil.Daha önce yaptığım yorumlara gelince sadece yanılmışım.

ve bunu unutmayın geçmişi olmayanın geleceğide olmaz.Sago kendine iyi bir geçmiş hazırladı ama şuan o gelecekten hiçbirşey geriye kalmadı.Onu ünlü yapan bu seviyeye getiren onun geçmişte yaptıkları değilmiydi.Şu Son 2 yılda çok değişti.
Bu inkar edilemez bir gerçek.Sagopa Kajmer kendisine küfür edilmesine karşı ve bunun yanlış olduğunu savunuyordu.Buna itirazımız yok.bu onun en doğal hakkı peki geçmişte bunun bilinci onda yokmuydu.Karşısındaki kişiler ona dava açma hakkı yokmuydu?
NoRm_4L1
Admin
Admin
NoRm_4L1

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyPaz Tem. 20, 2008 12:32 pm

Ben norm ender dinliorm 2.sansar 3.patron iyi sagopa kajmer dawa açarak kendine kötülük yaptı ßence herkesten diss yağıyo yoluna bitek kolerayla dewam eder ancak bissürü kişi diss attı örnek:sansar-deniz-apo
mathkap
Üye
Üye
mathkap

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptySalı Tem. 22, 2008 2:15 pm

bana qöre sansar saLvo Wink daha çok qenç oLmasına rağmen çok iyi bi yerde dahada iLerLicene inanıyorum
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyÇarş. Tem. 23, 2008 12:55 am

mathkap demiş ki:
bana qöre sansar saLvo Wink daha çok qenç oLmasına rağmen çok iyi bi yerde dahada iLerLicene inanıyorum

Sana kesinlikle katılıyorum.Daha 19 yaşında ve Türkiye'de çok tanınan bir isim geleceği bence çok parlak..
ssss
Admin
Admin
ssss

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi kim Rap yapıyor?   Sizce  En iyi kim Rap yapıyor? EmptyÇarş. Ekim 07, 2009 12:09 pm

Sago tabiki...

Sizce En iyi kim Rap yapıyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-