Edirne HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edirne HipHop

Edirne Hiphop

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Medusa sizLer İçin KonuşTU

3 posters
YazarMesaj
vagabondmert
Üye
Üye

Medusa sizLer İçin KonuşTU Empty
MesajKonu: Medusa sizLer İçin KonuşTU   Medusa sizLer İçin KonuşTU EmptyPerş. Nis. 03, 2008 9:34 am

Bursa'nın Tek Kız Mc'si Olan Medusa İle CnnTRap İçin Oldukça Zevkli Bir Röportaja Başlıyoruz...

CrasHofCinneT: Merhaba Medusa Kısaca Kendini Tanıt Diye Röportaja Girmeyeceğim Zaten Biyografin Sitemizde Mevcut! Biyografi Çalışmamız Hakkında Neler Düşünüyorsun ?

Medusa; Merak eden arkadaşlarımız için bu çalışmanız gayet iyi bence.

CrasHofCinneT: Yaptığın Çalışmalar, Yapacağın Çalışmalar, Projeler Hakkında Bilgi Verirmisin?

Medusa: Geçen sene mart ayında çıkardım ilk albümün ardından bu zamana kadar bi çok mc’yle feat'ler oldu. Şimdi ise yeni çıkıcak olan 2.albümümün son çalışmlarını yapıyorum 2 haftaya kadar çıkmış olucak inşallah, umarım beğenilir. İlk albümden eser yok çünkü!

CrasHofCinneT: Bu Çalışmalar Senin İçin Ne Gibi Bi Öneme Sahip? Sende Ne Gibi Değişikliklere veya Görüşe Neden Oldu ?

Medusa: İlk albümde oldukça melankoli takılmışım bakıyorumda Medusa sizLer İçin KonuşTU Tongue ya çok değişme oldu zaten dinleyince farkledersiniz, daha çok dinliyorum daha çok geliştirmeye çalışıyorum kendimi, daha iyi bi yerlere gelebilmek için.

CrasHofCinneT: Medusa Söz Yazarken Neyi Ele Alarak Yazıyorsun ? Seni Etkileyen Nedir Sözleri Yazarken ?

Medusa: Belirli bi konum yok, müziği duyduğumda yazarım genelde. Bazı sözlerimde ise çevremde gelişen olayları ele alıyorum daha çokk.

CrasHofCinneT: Kayıtlarını Nerede Yapıyorsun ?

Medusa: Şu an kayıtlarımı GAZA’nın home stüdyosunda yapıyorum.

CrasHofCinneT: Bayan Mc’ler Hakkında Genel Olarak Bir Yorum Yaparmısın? Görüşlerin Düşüncelerin Nedir ?

Medusa: Bayan mc'ler yavaş yavaş artıyor bu aralar, ama bence bu çok iyi kız mc'lerin azlığı çok dikkat çekiyordu Türkiyede’de. Hepside iyi işler başarıyolar iyiler.

CrasHofCinneT: Medusa Ben Seni “Antika Bedenler” Albümün İle Duydum ve Zamanlada Tanıdım (Nasıl Tanıştığımı Hatırlamıyorum) O Zaman İle Bu Zaman Arasındaki Farkı Anlatırmısın? Neler Gelişti Neler Değişti ?

Medusa: Az öncede dediğim gibi o zaman melankoli yazıyordum daha çok. Belkide yaşadığım bi çok olayın etkisinde kalıpta yapmıştım o parçaları.. Şimdi ise başka yazıyorum ya… Bunalımda neymiş Şahsen içimi bayıyor çok melankolide olucak ama hep değil, şimdi ise albümde görüceksiniz farkı. Sizlere bırakıyorum yorumu. Medusa sizLer İçin KonuşTU Wink

CrasHofCinneT: Rap’den Başka Neler Yaparsın ? Hobilerin ve Fobilerin Nedir ?

Medusa: İnternet'teyim zaten genelde. Onun dışında futbol izlemeye ve oynamaya bayılırım Medusa sizLer İçin KonuşTU Cheesy garip gelebilir ama beni böle kabul edin Medusa sizLer İçin KonuşTU Tongue formula1’i çok sewerim (Renault - Fernando Alonso).

CrasHofCinneT: Okul Ortamındaki Arkadaşların ve Çevren Senin Rap Yapmana,Mc Bir Bayan Olmana Nasıl Bakıyorlar? Yani Türkiyede Rap Var Buda Bayan Mc Kavramını Biliyorlarmı ?

Medusa: Şöle bişi kendi bulunduğum yerden,bursadan bahsediyim size, burda rap yapan bi kız mc olarak çok değer görüyorum dışarıdan, bursa’nın ilk kız mc’sisimişimde ama gerçekten severek dinliyorlar hepside arkadaşlarım vs...

CrasHofCinneT: Yer altı Hakkında Neler Düşünüyorsun Türkiyede ?

Medusa: Şunu söliyim ben zaten overdan çok under dinliyorum.. Çünkü over kalitesinde yapanlar var bu işi ve hakkaten çok sağlam yapıyorlar işlerini ve zevkle dinliyorum. Ne diyim çok başarılı undergorund geneli.

CrasHofCinneT: Kınadığın veya Laf Söylüyeceğin Birisi Varmı ? Bunu Cevaplamak Zorunda Değilsin!

Medusa: Şu an sorunlu olduğum bi mc yok.. Ama bursa’da gereğinden fazla uğraşıyolar benmle.. Gidin işinizi yapın derim. Uğraşamıcam kimseyle Medusa sizLer İçin KonuşTU Wink

CrasHofCinneT: “Dj Emze feat Medusa - Medusa'nın Ruhuna” Bu Parça Hakkında Neler Söyleyebilirsin? Anlatmak istediklerin nelerdi?

Medusa: Ya o parçanın nasıl çıktığını hatırlamıyorum ama medusanın ruhuna derken orda amaç makaraydı.

CrasHofCinneT: Herhangi Bir Yaptığın Çalışma veya Parça Hakkında Üzerine Basarak Söylemek İstediğin birşey Varmı ?

Medusa: Hayır şu an hiçbir parçamdan bi kaygı vs duymuyorum o yüzden sölemek istemiorum hiçbişi.

CrasHofCinneT: Medusa Yaşadığın Yerde Rap Nasıl Biliniyor? Ortam Nasıl ? Başarılı İsimler Varmı Yaşadığın Şehirde?

Medusa: Yaşadığım şehir bursa bildiğiniz gibi ve burda rap ortamı denen bişi yokki rap iyi yapılsın, walla benim gözümde bursada rapini adam gibi yapan ABRANKADABRA war, başkasını ise tanımam ha bide üni için bursaya gelen Gaza var. Onunda hakkını yemiyelim. Bunların dışında kimseyi tanımıyorum. Kusura bakmasınlar...

CrasHofCinneT: Rap’den Çıkalım. Hayatı Bir İnsan Olarak Sorgulayıp Yorumlarmısın Yaşadığın Biçimde?

Medusa: Hayat çok zorlu bi sınav. Her an karşımıza hiç beklediğimiz bi şekilde çıkıyor. Her an sürprizlerle dolu ve ayakta kalabilmek için sabır ve mücadele gerek diye düşünüyorum.

CrasHofCinneT: Röportajımızı Bitirmeden Önce Söylemek İstediğin Bir şey Varmı?

Medusa: Hepinize çok teşekkür ederim.. Sitenizle daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle. peace!

CrasHofCinneT: Teşekkür Ederim Medusa, Eksiğimiz Varsa Özür Dilerim Elimizden Geldiği Kadar Zevkli Bir Röportaj Yapmaya Çalıştım. Çalışmalarında ve Hayatında Başarılar Diyoruz CnnTRap Olarak Yolun Açık Olsun.

Röportajı Bitirdik Ama Hediyesini Vermeyi Unuttuğu İçin Çok Küçük Bi Bekleyişten Sonra Hediyesinide Ulaştırdı.... CnnTRap ve Rap Severlere Yeni Albümünden "Medusa feat Anekdot - Kafaları Çek" İsimli Şarkıyı Hediye Edip Sizlerin Beğenisine Sunuyor
NoRm_4L1
Admin
Admin
NoRm_4L1

MesajKonu: Geri: Medusa sizLer İçin KonuşTU   Medusa sizLer İçin KonuşTU EmptyPaz Tem. 20, 2008 12:37 pm

Bitiorm Şu kıza şarkılar maniaq kendine çoq tatlıı cyclops
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Medusa sizLer İçin KonuşTU   Medusa sizLer İçin KonuşTU EmptyPaz Tem. 20, 2008 12:42 pm

Gleceği çok parlak bir kız.Şuan yapılan oylamalara göre geleceğin en iyi kız mc si olacağı idda ediliyor.Ve bencede böyle olcak zaten etrafa bakarsanız kız mc sayısı çok az.

Medusa sizLer İçin KonuşTU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa
» Medusa Biografi