Edirne HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edirne HipHop

Edirne Hiphop

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Esin

2 posters
YazarMesaj
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

Esin Empty
MesajKonu: Esin   Esin EmptyPtsi Şub. 04, 2008 10:55 am

23 Ocak 1988 İstanbul doğumlu Esin 2002 yılında söz yazmaya basladı.
2003 yılının ortalarında ilk kaydını Olympos Recordz da yapan Esin daha önceleride Sansar’ın evinde kayıtlar gercekleştiriyordu.
Birçok Mc nin underground albümlerinde yer aldı. Calısmalarına iki yıl ara veren Esin savaş karşıtı sokak tiyatroları gercekleştirdi.
Bu iki yıllık aradan sonra ilk undergorund EP si Ekran’ ı 2006 yılında cıkardı. Birçok konser ve party de sahne alan Esin 2006 yılında gerek t0plama albümler olsun gerekse solo albümleriyle rap yasamını sürdürmeye devam edecek.
Esin’ in featuring yaptıgı mc ler : - Sansar - Rapozof - U.l.a.ş. - Kuşatma - Cengaver - Ege(Patron) - Pit10 - İnzibat - Taaruz - Rahdan - Yunus Emre - Efsun - Savlet Esin – Ekran Ep Track List 01 - Esin - Yoğun Bakım 02 - Esin - Aynı Ton (feat. Rapozof) 03 - Esin - İstedinde Olmadı (feat. Sansar) 04 - Esin – Ekran 05 - Esin - Farklı Oyun 06 - Esin – Aragaz 07 - Esin - Çalsın Oynasın (feat. U.l.a.ş.) 08 - Esin - Hayalleri Öldürdüm (feat. Rapozof)
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

Esin Empty
MesajKonu: Geri: Esin   Esin EmptySalı Şub. 05, 2008 10:28 am

bilgi için saol..bu kızın geçmişini çok aramıştım gerçekten çok iyi oldu Smile
meçhul-ü kainat
Admin
Admin
meçhul-ü kainat

Esin Empty
MesajKonu: Geri: Esin   Esin EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 2:44 am

rica ederim ne demek..daha çok yardımcı olmak isterdim ama daha uzununu bulamadım biyografinin ... Smile

Esin
1 sayfadaki 1 sayfası