Edirne HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edirne HipHop

Edirne Hiphop

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chatbox ve Chatbox kullanımı....

2 posters
YazarMesaj
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

Chatbox ve Chatbox kullanımı.... Empty
MesajKonu: Chatbox ve Chatbox kullanımı....   Chatbox ve Chatbox kullanımı.... EmptyÇarş. Ocak 16, 2008 6:55 am

Bu bölüm bir nevi sohbet kanalı gibidir.İstediğiniz şekilde site içinde kayıtlı olan kullanıcalarla konuşabilirsiniz.Ancak kötü sözler ve küfür kesinlikle yasaktır.

Bu sohbet sayfasını Forum anasayfasının en alt kısmında bulabilirsiniz.Yada BURADAN Ayrı bir wep sekmesi olarak konuşabilirsiniz.İyi eğlenceler....

Chatbox kullanımı için resimli anlatım yaptım...buyrun bakın

Chatbox ve Chatbox kullanımı.... Ret1qj1

Chatbox ve Chatbox kullanımı.... Ret2fj5
arjin_mira
Üye
Üye
arjin_mira

MesajKonu: Geri: Chatbox ve Chatbox kullanımı....   Chatbox ve Chatbox kullanımı.... EmptyÇarş. Nis. 30, 2008 7:33 am

güzelmiş... de pek kullananan olmuyor gördüğüm kadarıyla___
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MesajKonu: Geri: Chatbox ve Chatbox kullanımı....   Chatbox ve Chatbox kullanımı.... EmptyÇarş. Nis. 30, 2008 9:25 am

ben şey düşünüyorum o bölüm hakkında Edirne HipHop a özel üyeler içerisinden dj şeçip bölümde hep muhabbet olucak hemde radiodan şarkı çalıcak.Yaza büyük ihtimal olucak.İşte konuşanlar bölümden istek yapıcak dj de çalıcak Very Happy sohpet sitesi tarzında vede isteyen forumda istediği gibi devam edicek ama sadece anasayfada radio çalıcak.

Chatbox ve Chatbox kullanımı....
1 sayfadaki 1 sayfası