Edirne HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edirne HipHop

Edirne Hiphop

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde Kazanan: Ceza

YazarMesaj
kavanoz
Admin
Admin
kavanoz

MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde Kazanan: Ceza Empty
MesajKonu: MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde Kazanan: Ceza   MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde Kazanan: Ceza EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 7:07 am

Avrupa'da yıllardır gelenekselleşen MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ne bu yıl Türkiye'den beş aday gösterildi. "En İyi Türkiye Sanatçısı" kategorisinde Nil Karaibrahimgil, Kenan Doğulu, Ceza, Teoman, Sertap Erener aday gösterilirken, 2 ay süren oylama sonucunda Ceza bu muhteşem ve önemli ödülün sahibi oldu.

10. sanat yılında bir çok ödüle aday gösterilen Ceza;

"2007' de birçok ödüle aday gösterildim ve yine birçoğuna sahip oldum. Türkiye içinde aldığım ödüller beni fazlasıyla mutlu etti. Ancak Ülkem' de yaşanan üzücü olayların içinde bir Türk olarak dünya huzurunda bana sunulan MTV En İyi Türkiye Sanatçısı Ödülü' nü kendi adıma değil Türkiye adına aldım. Bu nedenle farklı bir mutluluk sonsuz gurur içindeyim" dedi.

Hiphoplife olarak Ceza'nın bu başarısının Türkçe rap adına çok büyük bir gelişme ve ödül olduğuna inanıyoruz. Yıllardır süre gelen, arkasında MTV gibi çok büyük bir müzik kanalının yer aldığı yarışma Türkçe Rap adına Ceza'nın ödül alması son gerece gurur verici, kendisine başarılarının devamını diliyoruz.

MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde Kazanan: Ceza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEZA